Фунгіциди для рослин – які бувають та як користуватися

0

Фунгіциди для рослин – які бувають та як користуватися

Фунгіциди для рослин – хімічні речовини, дія яких спрямована проти різних інфекцій, що вражають садові рослини. Вони не тільки лікують вже заражені дерева і розсаду, а й допомагають у запобіганні захворювань. Фунгіциди, які можна придбати в магазині https://harvest-center.com.ua/ru/fungicidi/, поділяються на системні та контактні:

  1. Системні засвоюються і поглинаються рослинами незалежно від погодних умов. Ці засоби справляються з зовнішніми і внутрішніми паразитами.
  2. Фунгіциди контактної дії не вбираються всередину, вони лише створюють захисну плівку на рослині, і сприяють загибелі вже наявних грибкових захворювань. Для профілактики ці засоби не підходять.

Всі хімічні речовини проходять необхідну сертифікацію і дозволені для використання. Однак, в процесі застосування цих препаратів необхідно дотримуватися рекомендованого дозування, що не перевищувати його, і користуватися засобами захисту.

Лікувальні фунгіциди

Лікувальні фунгіциди працюють вже після виявлення ознак захворювань у рослини. Одужання відбувається внаслідок придушення патогенної мікрофлори, що контактує з рослиною або розвивається в ній. Препарат поглинається рослинами, а хімічні речовини розносяться по системі живлення, охоплюючи в майбутньому нові паростки. Тим самим забезпечується захист організму.

Фунгіциди для рослин – які бувають та як користуватися

Зазвичай такого роду фунгіциди є лікувальними, але рекомендують також застосовувати їх в профілактичних цілях. Максимальна ефективність залежить тільки від того, наскільки близько контактує з рослиною, а не від кількості атмосферних опадів. Цей варіант швидко поглинається рослинами і вже «працює» всередині рослинних систем, він не боїться вимивання з грунту. Він захищає лише ті ділянки рослини, на які безпосередньо були нанесені речовини препарату. Ефективність цього виду засобів захисту рослин сильно залежить від опадів.

Контактні варіанти легко змиваються і захищають рослину тільки поверхнево. За допомогою протруйників насіння проводять передпосівний обробіток посівного матеріалу – замочування, зволоження насіння препаратом з метою огородження майбутніх сходів від шкідливих мікроорганізмів і бактерій. Обробці піддаються насіння, коренеплоди, бульби, цибулини, кореневища рослин. Можливо використовувати препарати лікувальної або профілактичної, захисної дії. Але замість вузьконаправлених засобів, що виконують тільки одну можливу функцію, рекомендується застосовувати препарати комплексних дій.Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Adblock
detector